BEZPŁATNY WEBINAR

czwartek, godz. 10.00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jak efektywnie zarządzać HR
w oparciu o dane?

Dashboard HR – kluczowe narzędzie Managera HR i HR Business Partnera

15 czerwca 2023

IconIcon

Prowadzący: Karol Wolski

Icon

Liczba miejsc ograniczona!

Image Image

Jak wdrożyć dashboard HR w firmie? – dobre praktyki i pułapki czyhające podczas wdrożenia – case study na bazie naszych doświadczeń

Jak zintegrować dane z różnych źródeł?

Jakie dane i wskaźniki monitorować w dashboardzie HR?

Czym jest dashboard HR i jak dzięki niemu podejmować lepsze decyzje oraz wzmacniać strategiczną rolę działu HR w firmie?

IconIconIconIcon

Podczas webinaru dowiesz się:

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany przede wszystkim do Dyrektorów HR, Managerów HR, HR Business Partnerów, Specjalistów w obszarze HR, którzy chcą w swojej pracy podejmować decyzje HR w oparciu o dane i zwiększać dzięki temu ROI z działań HR.

Prowadzący

Karol Wolski

Nazywam się Karol Wolski, od ponad 12 lat działam w HR.Jestem twórcą HRM Academy. Pomagam firmom i HRowcom we wdrażaniu wskaźników, analityce HR oraz budowaniu HRu opartego na dowodach i danych.


Prowadzę również szkolenia i warsztaty dla HRowców oraz menedżerów, na których pokazuję jak używać danych oraz wiedzy naukowej w zarządzaniu ludźmi. Za mną już ponad 4500 godzin zajęć dla przedstawicieli różnych firm.


Łączę świat biznesu i nauki. Doświadczenie biznesowe zdobywałem pracując jako menedżer w wewnętrznym dziale HR oraz jako konsultant w firmie szkoleniowo-doradczej. Dziś prowadzę swoją firmę doradczą. Analizy danych oraz metodologii pomiaru uczyłem się podczas interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podczas prestiżowej szkoły analitycznej prowadzonej na Michigan University.


Prowadziłem badania i analizy zarówno dla firm jak i w ramach grantów badawczych.W moich warsztatach, kursach oraz projektach doradczych brali udział HRowcy i menedżerowie z m.in.: Grupa Lotos, Capgemnini, Arvato, Innogy, IBM, Carlsberg, Workservice, Polpharma, HCM Deck, Mbank, Pepco, Brainly, X-kom, Moneygram, Leroy Merlin, Agata Meble, KGHM, InPost.

Image

Jak efektywnie zarządzać HR
w oparciu o dane?

BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisz się teraz!

© HRM ACADEMY

e-mail: szkolenia@hrmacademy.pl

telefon: +48 512 096 203